محل تبلیغات شما

نکته: سردار شهید سپهبدسلیمانی» در خاطراتش می‌گوید: یک روز با حسین یوسف‌الهی به سمت آبادان می‌رفتیم؛ عملیاتبزرگی در پیش داشتیم. چند تا از کار‌های قبلی با موفقیت لازم انجام نشده بود و از طرفیآخرین عملیات‌مان هم لغو شده بود. من خیلی ناراحت بودم. به حسین گفتم: چند تا عملیاتانجام دادیم، اما هیچ‌کدام آن‌طور که باید موفقیت‌آمیز نبود، این یکی هم مثل بقیه نتیجهنمی‌دهد.

گفت: برای چی؟ گفتم: چوناین عملیات خیلی سخت است و بعید می‌دانم موفق بشویم. گفت: اتفاقاً ما در این کار موفقو پیروزیم. گفتم: حسین دیوانه شده‌ای. در عملیات‌هایی که به آن آسانی بود و هیچ مشکلینداشتیم، نتوانستیم کاری از پیش ببریم، آن وقت در این یکی که کلاً وضع فرق می‌کند واز همه سخت‌تر است، موفق می‌شویم؟ حسین خنده‌ای کرد و با همان تکه‌کلام همیشگی‌اش گفت:حسین پسر غلامحسین به تو می‌گویم که ما در این عملیات پیروزیم. گفتم: یعنی چه؟ از کجامی‌گویی؟ گفت: بالاخره خبر دارم. گفتم: خب از کجا خبر داری؟ گفت: به ما گفتند که ماپیروزیم. پرسیدم: کی به تو گفت؟ جواب داد: حضرت زینب(س). دوباره سؤال کردم در خوابگفت یا در بیداری؟ با خنده جواب داد: تو چه ‌کار داری؟ فقط بدان بی‌بی گفت که شما دراین عملیات پیروز خواهید شد و من به همین دلیل می‌گویم که قطعاً موفق می‌شویم. وقتیکه عملیات با موفقیت تمام به انجام رسید، یاد حرف آن روز حسین افتادم و ایمان و قاطعیتیکه در کلامش بود؛ هرگز از این اطمینان به او پشیماننشدم.

نظر: کروناویروس یکی ازخطرناک‌ترین بیماری‌های قرن است که با وجود پیشرفت‌های خیره‌کننده علم در زمینه‌هایپزشکی، بیش از ۵۰کشور را درگیر خود کردهاست و هنوز درمان قطعی برای آن پیدا نشده است. اگرچه تا نوشتن این نکته شاهد سیر صعودیمبتلایان و فوت‌شوندگان این بیماری هستیم، اما به لطف خدا ملت ایران به سبب خلوص وتوسلی که به خداوند تبارک و تعالی و ائمه اطهار(ع) دارد بر این ویروس غلبه می‌کند وهمه جهان از بهره علمی کشورمان منتفع می‌شوند. این بستر آزمایشی است که اگرچه سختی‌هاییدارد، ولی انشاءالله با همراهی و همکاری ملی از این مسئله نیز عبور خواهیم کرد.

منبع : هفته نامه صبح صادق

ضربه سهمگین سپاه پاسداران به سرویس‌های اطلاعاتی دشمن+آشنایی با شبکه جاسوسی روح الله زم

چرا راه‌پیماییِ اربعین در حال جهانی‌شدن است؟

زمینه‌ساز عاشورا

عملیات ,حسین ,گفتم ,پیروزیم ,موفق ,انجام ,در این ,این عملیات ,که ما ,می‌گویم که ,عملیات پیروزیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرم mevecope مرجع جوملا فارسی کابین اریز پایگاه بانکداری قرض الحسنه بیجار، شیرین بلاغ بهارستان عشق بی ثمرLove Barren Jeff's info ابزار گرافیک